Hakkımızda

Biz Kimiz?

Amacımız

CBT Hukuk kurumsal ve bireysel müvekkillerinin hukuksal sorunlarına çözümler sağlamayı amaçlıyor. CBT Hukuk Bürosu daima çağın koşullarına uyan, hızlı ve etkili bir hizmet anlayışını hedefliyor.

Tarihçe ve Vizyon

Çalışan Barkın Tezcan Hukuk Bürosu, ortak çalışma becerilerini birçok projede kanıtlamış Elif Nur Çalışan, Faik Çalışan, Ersan Barkın ve Murat Tezcan tarafından 2016 yılında kurulmuştur. Hukukun her alanında ve pek çok lisanda müvekkillerini temsil edebilme yeteneğine sahip, tecrübeyi gençlikle ve dinamizmle harmanlayan geniş bir kadroyla yola çıkan Çalışan/ Barkın/ Tezcan, Ticaret Hukuku, Gayri Menkul, Tahkim Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, İş Hukuku gibi belli başlı sahalarda ve özellikle şirket birleşmeleri ve devralmaları hususunda uzman kadrosuyla müvekkillerini temsil etmeyi sürdürmektedir.

Değerlerimiz ve Sosyal Sorumluluk

Hukukun her alanda egemen olduğu bir sosyal düzen için sorumluluk üstlenen büromuz, kar amacı gütmeyen kuruluşların gereksinim duyduğu hukuki desteği sağlaması yanında toplumsal dokumuzu zedeleyen kadın ve çocuğun maruz kaldığı fiziksel, cinsel ve psikolojik şiddete maruz kalan kimselerin, maddi beklenti duymaksızın yanında olmayı da parçası olduğu topluma karşı görev bilmektedir.