CBT Dergi – Anayasa Mahkemesi Kararları Işığında Mülkiyet Raporu

Bu gönderiyi paylaş

Tarafından gönderildi: CBT Hukuk Kategori: Dergi

Çalışan/Barkın/Tezcan Hukuk Bürosu kurulduğu günden itibaren yaptığı çalışmalarla klasik avukatlık hizmetlerinin ötesinde bir rol oynama amacını taşımaktadır. Büyük ve nitelikli bir kadroyla yürüttüğü görevleri yerine getirirken hukuk dünyasında edinmek istediği liderlik vizyonunu asla unutmadan çalışmalarını yürütmektedir. Çıtasını kendi belirlediği yüksek değerler perspektifini ve hedeflerini siz değerli müvekkillerimizle paylaşıyoruz.

Yargılama süreçlerinin yoğunluğu ve karmaşasında nefes alıp, uygulamaya yön veren teorik çalışmaların ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Tüm uyuşmazlıkların çözümünün temelinin yüzyıllarca edinilen hukuk felsefesinde ve kadim bilgi ağacının köklerinde olduğunun farkındayız. Bu nedenle çatışmaları ya da uyuşmazlıkları adaletli bir biçimde sonlandıran yegâne gücün bilgi olduğunu çok iyi biliyoruz.

Tüm bu nedenlerle daha önce başka konularda çıkardığımız yayınlara bir yenisini daha eklemekten ve sizlerle paylaşmaktan tarifsiz bir mutluluk duyuyoruz. Anayasa Mahkemesi Kararları Işığında Mülkiyet Raporu çalışmalarımızı derlediğimiz bu özel sayımızda gündemdeki konuları değerlendirdiğimiz gibi akademik çalışmalarımızın da bir özetini sunmaya çalıştık. İyi okumalar dileriz.

Anayasa Mahkemesi Kararları Işığında Mülkiyet Raporu’nu BURAYA TIKLAYARAK Okuyabilirsiniz.